Dmuchawy

Dmuchawy

                                                                 


 

         Firma EKO-SiN jest dostawcą dmuchaw do wyposażenia oczyszczalni ścieków, jak również urządzeń do różnych gałęzi przemysłu, linii technologicznych oraz stacjach uzdatniania wody. 

Dmuchawy membranowe

Posiadamy w swojej ofercie dmuchawy membranowe firm: HIBLOW i ekoBLOWER. Są to urządzenia bezolejowe, nie wymagające smarowania, ponieważ części ruchome dmuchaw nie poddawane są tarciu. Do głównych zalet należy niskie zużycie energii elektycznej oraz wysoka efektywność pracy.

 

Dmuchawy bocznokanałowe

Dm. MAPRO

Są to  maszyny pracujące w trybie nadciśnienia i podciśnienia o niskich i wysokich wydajnościach przepływu. Dmuchawy bocznokanałowe są w całości wykonane ze stopu aluminium, z wyważonym wirnikiem osadzonym bezpośrednio na wale silnika.

Posiadamy w swojej ofercie dmuchawy bocznokanałowe firm: EFFEPIZETA, MAPRO, EMMECOM.

 Dmuchawy wyporowe typu Roots'a

Dmuchawy Roots'a są maszynami wyporowymi, o dużych przepływach i niskich ciśnieniach. Działają na nadciśnieniu i podciśnieniu (powietrza lub gazów obojętnych)

 Posiadamy w swojej ofercie dmuchawy wyporowe typu Roots'a firm:                  LUTOS i MAPRO.

 

Dmuchawy śrubowe - NOWOŚĆ NA RYNKU !!!

Dmuchawy śrubowe LUTOS to nowa generacja dmuchaw. Zasada działania tych urządzeń polega na sprężaniu wewnętrzym za pomocą tłoków śrubowych. Są to energoszczędne urządzenia, które mogą obniżyć koszty eksploatacji. 

Zaletą tych dmuchaw jest zwiększona sprawność dzięki zastosowaniu sprzęgła, silnik w klasie EFF1 oraz niski poziom głośności.