O firmie

TSP EKOSIN Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno - handlowo – serwisową powstałą w 2005 roku.

Jesteśmy producentem, oraz autoryzowanym dostawcą i serwisem wielu urządzeń wyposażenia oczyszczalni ścieków, jak również urządzeń do różnych gałęzi przemysłu oraz linii technologicznych.

Jako wieloletni partner firm EFFEPIZETA (FPZ), MAPRO oraz LUTOS, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem dmuchaw bocznokanałowych oraz wyporowych na terenie Polski.

Zdobywając kolejne doświadczenie, firma TSP EKOSIN stała się również ekspertem z zakresu doradztwa oraz konsultingu systemów drobnopęcherzykowego napowietrzania wody i ścieków, jak również producentem i dystrybutorem dyfuzorów rurowych i systemów napowietrzania drobnopęcherzykowego wody i ścieków.

 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w życiu naszej firmy pojawiły się dwie kolejne (oprócz roku 2005) bardzo ważne dla nas daty:

 

- rok 2012 - wtedy to wdrożona została od dawna już rozpatrywana koncepcja stworzenia własnego serwisu urządzeń, zarówno dostarczanych przez naszą firmę, jak i tych, które dostarczały dla Państwa inne firmy.

Obecnie serwisujemy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku polskim typów i marek dmuchaw. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę Mechaników oraz Serwisantów, dysponując przy tym własną flotą, w pełni wyposażonych w niezbędny sprzęt samochodów serwisowych oraz Ekip Serwisowych stale obsługujących i nadzorujących prawidłową pracę Państwa obiektów. W wyniku dalszego rozwoju tego sektora, powstała samodzielna spółka EKOSIN SERWIS Sp. z o.o.

 

- rok 2015 - kiedy to rozpoczęliśmy z powodzeniem produkcję własnych agregatów do dmuchaw wyporowych, opartych na bazie autorskich rozwiązań konstrukcyjnych i wykonawczych, przy wykorzystaniu bardzo wysokiej jakości stopni sprężających produkcji firmy Lutos (grupa Atlas Copco).

Tak powstały agregaty dmuchaw wyporowych serii DE, dostarczanych Państwu pod marką LOTUS.

 

Dzięki produkcji własnej agregatów i obudów dźwiękochłonnych do tych dmuchaw, możemy dostarczać Państwu zamówione maszyny w znacząco krótszym czasie, przy jednoczesnej opcji modyfikacji niektórych elementów wyposażenia dmuchawy (na etapie produkcji), dostosowując przy tym dmuchawy dokładnie do Państwa potrzeb.

Dzięki zapleczu inżynierskiemu oraz wieloletnim doświadczeniom, możemy dostarczać Państwu bezpieczne i sprawdzone urządzenia, służyć pomocą techniczną, jak również pomóc Państwu w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań przy realizacji Państwa inwestycji, zarówno na etapie ofertowania, jak i w trakcie kompletacji dostaw. 

Służymy również fachową wiedzą i pomocą przez cały okres eksploatacji urządzeń.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy 
Zespół TSP EKOSIN Sp. z o.o.

http://www.serwisdmuchaw.pl/static/img/page/shadow.jpg